Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Putování po bohutickém panství

Putování po bohutickém panstvíDatum konání:
5.6.2024

Dnes se žáci ze základní školy vydali plnit únikovou hru "Putování po bohutickém panství". Před zahájením si žáci vylosovali čísla skupinky, ve které budou putovat. Skupinky byly 4. Paní učitelky žáky seznámily s pravidly, bezpečností, rozdaly potřebné složky s dokumenty a putování mohlo začít. Každá skupinka se vydala jiným směrem. Děti se orientovaly podle mapy, hledaly stanoviště, na nich plnily různé úkoly. Cestou prošly od školy k Lurdské jeskyni, ke sv. Václavovi, na Michálek, ke sv. Jánu, ke kostelu a putování zakončily na zámeckém nádvoří. V cíli je čekalo hledání pokladu. Každý žák si našel zaslouženou odměnu a diplom. Dopoledne se vydařilo, všem se akce velmi líbila, moc jsme si to užili.

Více foto v galerii.

Messenger_creation_1070babd-0add-4311-8eb7-3acdf1116993.jpeg