Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Škola v přírodě Březová

Škola v přírodě BřezováHned po Velikonocích se děti ze základní školy vypravily zažít dobrodružství. Čekala je škola v přírodě. Po příjezdu jsme se všichni ubytovali a hned na to si nás vyzvedl instruktor Franta. Děti čekal čtyřdenní zážitkový program, kde plnily různé úkoly, zdolávaly překážky, překonávaly svoje limity, trénovaly svoji fyzickou zdatnost, obratnost, ale také důvtip, spolupráci, utužovaly kolektiv. Měly nachystáno spoustu her, atrakcí a zábavy. Večery trávily sledováním filmů promítaných na plátně a také si užily diskotéku. Vyrobily si vlajky, pronásledovaly jednookého Pepu, získaly královskou korunu.  Všichni děti mají náš obdiv, jak vše zvládly, dokázaly posunout své možnosti a schopnosti, prokázaly odvahu a odhodlání zdolat zadaný úkol. Po celou dobu pobytu panovala přátelská atmosféra, a všichni jsme se ve zdraví vrátili. I přes nepřízeň počasí si děti pobyt užily a už se těší na další rok.