Úvod > O nás > Aktuality > Dopravní hřiště

Dopravní hřiště

Datum konání:
5.10.2023

Ve čtvrtek 5. 10. se děti ze základní školy vydaly na dopravní hřiště v Miroslavi. Nejprve děti čekala trocha teorie, kde se seznámily s dopravními značkami, povinnou výbavou kola. Poté  starší žáci ještě shlédli naučný film a pak se již připojili k ostatním na hřišti. Nejprve si s panem instruktorem prošli dopravní hřiště, řekli si pravidla silničního provozu a bezpečnosti a už se mohli pustit do jízdy. K dispozici měli kola, koloběžky a motokáry. Pan instruktor se převlékl za policii a občas měl i dost práce s odebíráním bodů neukázněných řidičů ????. Všichni to ale nakonec zvládli na výbornou. Tento příjemný den jsme završili zmrzlinou. Všichni si den velmi užili a ještě druhý den sdělovali své zážitky.

Více foto v galerii.